Anasayfa / Webmaster / Kaliteli teknoloji sitesi – Teknolojihaberim.net

Kaliteli teknoloji sitesi – Teknolojihaberim.net

Sürekli yeni sitelerin açıldığı bu son günlerde daha da artmakta olduğunu gözlemledik. Her önüne gelen site açar oldu peki bu kadar yoğun talep neden var sitelere merak konusu. Bizde sizler için son 1 aydır yeni açılan siteleri araştırarak en iyisini bulmaya çalıştık.

Her farklı sektörden çeşitli amaçlar niyetinde açılmış siteleri gözlemledik. Şimdi bir çoğunuz bir aylık sitenin kaliteli olup olmadığını nasıl anladığımızı merak ediyor olabilirsiniz. Aslında bu sorunun cevabı çok basit Takip sırasında sitenin teması ve içeriğine baktığımızda yeterli oluyor buda yetmiyor biz günlük ne kadar içerik girildiğine’de bakıyoruz.

 İşte buda son 1 ay içinde açılmış olan kalite farklılığıyla öne çıkan Teknoloji haberleri veren bir site bizi diğerlerinden faklı kılan özelliği oluyor. Bir çok teknoloji sitesi mevcut kimi kaliteli hizmet verirken kimisi ise çöp olup gidiyor bu teknoloji sitesi ise kaliteli bir site olma yolunda emin adımlarla rakiplerine göz dağı verircesine geliyor. Gözlemlerimiz sırasında günlük yaklaşık olarak 15 ile 20 haber girildiğini gördük üstelik haberler son derece okunaklı ve ilgi çekici olmakla beraber Google arama motorunun bile ilgisini çekmiş olmalı ki hızlı bir şekilde index almasını sağlıyor bu durum kolay kolay görünen bir durum değildir.

Google her siteyi anında index atmaz buda diğer yeni açılan sitelerden farklı kılan en büyük özelliği sitenin hiti ne kadar pek bilgi sahibi değiliz henüz yeni olduğundan fazla olduğunu sanmıyorum ancak şuna eminim bu site ileride marka haline gelecektir Burada yazdığımı sakın unutmayın yılların vermiş olduğu tecrübe bana bunu gösteriyor site linki aşağıdadır bir başka makalede görüşmek üzere.
teknolojihaberim.net

Hakkında admin

Check Also

Sunucu kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

Sunucu kiralarken sunucu hizmeti sağlayan firmayı iyi araştırmanız gerekiyor aksi taktirde geri dönüşü olmayan hatalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir